Zadzwoń: 536 78 78 74 ul. Sadowa 14, Konstantynów Łódzki
Napisz do nas: info@gabinetartdentica.pl

Pierwsze wizyty w gabinecie stomatologicznym, w dzieciństwie są bardzo ważne, to jakie wspomnienia wyniesiemy mają wpływ na całe nasze życie. Dlatego w pracy z małymi pacjentami liczy się odpowiednie podejście i przyjazna atmosfera.
W naszym gabinecie wysiłki całego personelu skupiają się na zbudowaniu z dzieckiem relacji opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Nie wykonujemy zabiegów „na siłę“, nic nie dzieje się wbrew woli dziecka.
Naszym priorytetem jest bezbolesne leczenie.
W gabinecie Artdentica wszystkie dzieci mogą być miejscowo znieczulone przed leczeniem.
Zastosowanie znieczulenia powierzchniowego w formie żelu minimalizuje dyskomfort podczas ukłucia igły.
Do wypełniania zębów mlecznych stosujemy trwałe, kolorowe wypełnienia kompozytowe. Twoje dziecko samo wybierze swój ulubiony kolor.
Po udanej wizycie nasz mały pacjent otrzyma specjalną nagrodę.
W naszym gabinecie dużą uwagę przywiązujemy do profilaktyki próchnicy aby zapobiegać powstawaniu nowych ubytków. Przeprowadzamy w tym celu instruktaże higieny dotyczące mycia zębów, zabiegi fluoryzacji oraz udzielamy porad dla rodziców.

Doceniamy rolę wizyty adaptacyjnej czyli pierwszej wizyty malucha w gabinecie. Pozwala ona „dobrze zacząć” przygodę z leczeniem. Na tej wizycie dziecko oswaja się z wyglądem gabinetu i fotela stomatologicznego, ma wykonywany przegląd zębów oraz otrzymuje nagrodę za odwagę.

Umów Swoje dziecko do gabinetu Artdentica już dziś.
Przekonaj się, że Twoje dziecko wreszcie polubi dentystę.