Zadzwoń: 536 78 78 74 ul. Sadowa 14, Konstantynów Łódzki
Napisz do nas: info@gabinetartdentica.pl
Anna-Sroczynska

Anna Sroczyńska

lekarz dentysta
specjalista chirurgii stomatologicznej

W latach 2008- 2014 odbyła staż specjalizacyjny w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Onkologicznej USK nr 1 im N. Barlickiego w Łodzi.

W roku 2015 uzyskała tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

Zajmuje się kompleksowym leczeniem dorosłych i dzieci od stomatologi zachowawczej i endododoncji po protetykę. Jej największa pasja to chirurgia, a wiedza i doświadczenie w tej dziedzinie to bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Dba o bezbolesność zabiegów i wysoki standard leczenia.
Dużo czasu poświęca wysłuchaniu pacjenta, zebraniu starannego wywiadu, by jak najlepiej dostosować leczenie do potrzeb pacjenta. Ma bardzo dobry kontakt z ludźmi co odstresowuje i zmniejsza lęk przed następną wizytą.

Krzysztof Budkowski

Krzysztof Budkowski

lekarz dentysta

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi w roku 2008.

Chętnie zajmuje się endodoncją, protetyką i chirurgią a jego konikiem są „młodzi pacjenci” z którymi ma świetny kontakt. Świadczy o tym liczne grono zadowolonych maluchów a także ich rodziców. To lekarz dla całej Twojej rodziny. Często podejmuje się trudnych przypadków. Leczy tylko w znieczuleniu, dzięki czemu pacjenci na fotelu czują się komfortowo. Chcąc zapewnić najwyższy standard usług oraz profesjonalne i kompleksowe leczenie uczestniczy w wielu kursach podnoszących kwalifikacje.