Zadzwoń: 536 78 78 74 ul. Sadowa 14, Konstantynów Łódzki
Napisz do nas: info@gabinetartdentica.pl

Usuwanie zmarszczek mimicznych z użyciem toksyny botulinowej (botox)
Polecany szerokiej grupie pacjentów jako prewencja zmarszczek mimicznych. Mięśnie poddane działaniu preparatu nie kurczą się, płytkie zmarszczki wygładzają się , głębokie spłycają i nie pogłębiają się. Zabieg jest niemal bezbolesny(delikatne ukłucie), trwa kilka minut. Do iniekcji używa się bardzo cienkich igieł. Rezultaty widoczne są w ciągu kilku dni. Efekt zabiegu utrzymuje się ok 6 miesięcy. Po tym czasie funkcja mięśnia mimicznego powraca do normy. Jeżeli zabieg w przyszłości nie będzie kontynuowany skóra i tak zyska (proces pogłębiania zmarszczki został wstrzymany na pół roku!!). Przy powtarzaniu zabiegu w danej okolicy skóra stopniowo „odzwyczaja” się od marszczenia dlatego preparat może być podawany rzadziej.

Wskazania:
-zmarszczki między brwiami (lwia zmarszczka)
-zmarszczki poprzeczne czoła
-zmarszczki wokół oczu (kurze łapki)
-uniesienie kącików ust
-uniesienie brwi
-leczenie bruksizmu (relaksacja mięśni żwaczy)

Wypełnianie zmarszczek (kwas hialuronowy)

Zabieg polecany osobom z cerą dojrzałą, ze zmarszczkami i głębszymi bruzdami na skórze twarzy. Zmarszczki zostają wypełnione kwasem hialuronowym-substancją naturalnie występującą w skórze. Efekt widoczny jest natychmiast utrzymuje się 6-9 miesiecy. Dodatkowo kwas hialuronowy stymuluje skórę do produkcji kolagenu i nawilża.
Wskazania:
-bruzdy nosowo- wargowe
-zmarszczki marionetki (poniżej kąta ust)
-miękki lifting twarzy
– inne głębsze bruzdy,zmarszczki
-odmładzanie dłoni

Mezoterapia igłowa

Mezoterapię stosujemy do miejscowego poprawienia stanu skóry zmęczonej , odwodnionej z widocznymi zmarszczkami. Preparaty stosowane do ostrzykiwania twarzy, szyi i dekoltu to odżywcze koktajle o właściwościach silnie nawilżających, regenerujących, pobudzających syntezę kolagenu. Preparat podawany jest śródskórnie na głębokość 0,5 – 4mm w odstępach ok 5mm. Ostrzykuje się całą powierzchnię skóry, którą chcemy zregenerować.

 

Zabiegi medycyny estetycznej w gabinecie Artdentica wykonuje specjalista chirurgii stomatologicznej.